Представниці селищної ради взяли участь у круглому столі щодо впливу сімейних форм виховання на розвиток дитини

Дата: 07.09.2021 17:14

??В рамках проєкту «Громада для сім’ї. Сім’я для дитини» у місті Золочів відбувся круглий стіл, в якому участь взяли головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Оксана Турчин та головний спеціаліст сектору «Служба у справах дітей» Красненської селищної ради Юлія Хвостяк.

?На засіданні круглого столу обговорювали актуальні питання розвитку сімейних форм виховання дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховання дітей у дитячому будинку, їх соціалізація у суспільство.

?Також мова йшла про:

???? реформування державної системи захисту прав дітей в Україні;

????запобігання поширенню сирітства;

????наставництво в громаді.

??Загалом, захід видався продуктивний. Усі учасники отримали чимало корисної інформації.