У селищі Красне вшанували світлу пам’ять головнокомандувача УПА Василя Кука

Дата: 09.09.2021 21:49

Фото без опису??Сьогодні, 9 вересня, у селищі Красне вшанували пам’ять Василя Кука, головнокомандувача Української Повстанської Армії у 1950-1954 роках, який помер і був похований у рідному селищі 14 років тому.

??До могили Василя Кука, аби вклонитися світлій пам’яті цього відомого провідника націоналістичного підпілля завітали селищний голова Роман Фурда, секретар ради Світлана Дідух, заступники голови Андрій Лащук та Ігор Шульга, секретар виконкому Богдан Глова, племінниця Василя Кука Ольга Приступа, керівництво Золочівської районної ради та громадськість.

??Розпочалися вшанування пам’яті щирою молитвою та панахидою, яку провели священики різних релігійних конфесій, покладанням квітів до могили генерал-хорунжого від селищної та районної влади, спільним виконанням усіма присутніми Державного Гімну України.

??Звертаючись до громади, селищний голова Роман Фурда відзначив роль Василя Кука у становленні Української держави та Української Повстанської Армії та запросив усіх бажаючих долучитись до недільного патріотичного велопробігу, присвячений Василю Куку, який проходитиме через Буську та Красненську громади.

??Завершився захід спільним виконання пісні "Боже, нам Україну храни!".