У Красненській територіальній громаді небайдужі зібрали допомогу військовим

Дата: 09.09.2021 21:54

Фото без опису?Активна громада зібрала чергову партію допомоги для військових. Фрукти, консерви, крупи, чай, засоби особистої гігієни – і це не весь перелік всього, що вдалось зібрати.

?Варто загадати, що до акції долучились апарат селищної ради (земельний відділ, бухгалтерія, відділ соцзахисту), депутати Анатолій Мандій, Дмитро Квятковський, Андрій Нестерович, Володимир Юхима, Антін Максимів, власник садівничого кооперативу Юрій Зеліско, небайдужі мешканці Денис Іванов, Андрій Рєпін, Ольга Мазур, директор НД с.Балучин Оксана Стойко, НД с.Куткір, Безброди, Задвір'я (також бібліотека) та освітні установи с.Задвір’я та Утішкова.

?Також висловили сприяння у допомозі в подальшому депутати селищної ради Володимир Магера, Степан Миляновський, Надія Дітчук та інші небайдужі особи.

??«Волонтерська допомога залишається одним з важливим напрямків підтримки військовослужбовців, які знаходяться у зоні проведення АТО/ООС на Сході України. І йдеться не лише про матеріальну підтримку. Волонтерство – це спосіб показати, що вся Україна, кожен громадянин дбає про захисників нашої держави», - відзначила організаторка акції, секретар ради Світлана Дідух.

?Доки наші захисники будуть невтомно стояти на захисті нашої держави, доти й ми не втомимося їм допомагати!???

??Дякуємо всім небайдужим!

????Хай Вас береже Господь!????