Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури та спорту, ветерани та шанувальники спорту.

Дата: 11.09.2021 22:45

Фото без опису??Щиро вітаю Вас із Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей.

??Красненська громада славиться своїми спортивними талантами та високими досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання - це здоров'я нації????????.

??В цей святковий день щиро бажаю усім Вам міцного здоров'я, добра і щастя, спортивних та життєвих перемог, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім'я процвітання України!????????

??Хай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої громади!????????

??З нагоди свята та відзначення роковин нашого славного земляка Василя Кука, запрошую усіх охочих приєднатись до щорічного патріотичного велопробігу, що стартуватиме цієї неділі з м.Буська (збір о 10:30 год.) через с.Чучмани, Сторонибаби до могили останнього головнокомандувача УПА Василя Кука в смт.Красне.