На території Красненської громади проведено профілактичний рейд

Дата: 11.09.2021 22:47

Фото без опису??З метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя, працівниками сектору «Служба у справах дітей», відділу соціального захисту населення Красненської селищної ради, освітян та журналістів, здійснено профілактичний рейд, а також з метою виявлення дітей, які з початку навчального року не приступили до занять у закладах загальної середньої освіти закладах професійної (професійно-технічної), фахової, передвищої чи вищою освіти.

??Метою заходу було попередження проблем дитячої безпритульності та бездоглядності, недопущення вчинення дітьми правопорушень, виявлення на ранній стадії сімей, які не спроможні або не бажають виконувати батьківські обов’язки щодо належного утримання та виховання дітей, надання соціальних послуг сім’ям.

??За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису