Як отримати витяг платника єдиного податку в електронному вигляді?

Дата: 14.09.2021 08:50

Підприємець – платник єдиного податку першої – третьої групи може в меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету створити, підписати та надіслати до відповідного органу ДПС запит про отримання витягу за формою F1302101.
У разі надсилання запиту за формою F1302101 з відміткою «в електронному вигляді» у полі «Спосіб отримання витягу», платник єдиного податку отримує в електронній формі витяг з реєстру платників єдиного податку за формою F1402101 у вкладці «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Електронного кабінету.
При цьому роздрукований електронний витяг в паперовому вигляді не вважається оригіналом. Відповідно до п. 299.9 ст. 299 Податкового кодексу за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно у контролюючому органі за місцем податкової адреси отримати (у тому числі в електронному вигляді) витяг з реєстру платників єдиного податку. Витяг діє до внесення змін до реєстру. Форми запиту про отримання витягу затверджені наказом Мінфіну України від 16.07.2019 № 308.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Начальник  Буської ДПІ                                                                           Анатолій    СИСЮК