Картосхема Красненської територіальної громади у вільному доступі

Дата: 24.09.2021 10:59

Відсьогодні кожна громада може вільно завантажити картосхему своєї території. Це стало можливим завдяки ініціативі Мінрегіон та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Фото без опису

?? Наявність картосхеми територіальної громади – один із необхідних та обов’язкових інструментів планування розвитку територіальної громади. За цим посиланням https://atu.decentralization.gov.ua/ розміщені готові до друку в оригінальному масштабі картосхеми кожної територіальної громади (файли формату PDF із масштабами від 1 : 5 000 до 1 : 125 000), а також картосхеми кожної територіальної громади у вигляді картинки (файл формату JPEG), яку можна використовувати у презентаціях чи текстових документах.

---------------------