Служба у справах дітей Красненської селищної ради піклується про малозахищені сім’ї громади

Дата: 27.09.2021 17:28

Фото без описуЗ метою попередження сирітства серед дітей сектором «Служба у справах дітей» Красненської селищної ради проводиться робота з такою категорією сімей, де існує недостатній догляд за дітьми, а також є ризик залишення дитини без батьківського піклування.

Таким батькам надаються відповідні рекомендації, консультації, здійснюється постійний контроль за умовами проживання та утримання дітей. Батьки намагаються змінювати свій спосіб життя та погляди на виховання дітей.

Відтак, працівниками сектору «Служба у справах дітей» спільно з відділом соціального захисту населення Красненської селищної ради здійснено проведення акції по збору речей домашнього вжитку.

Для формування гуманітарної допомоги відгукнулись десятки мешканців громади, за що їм щира подяка. Така співпраця та координація зусиль дають справді добрі результати.

Сезонний одяг для дітей та дорослих, речі побутового вжитку, іграшки, взуття отримали перші сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Подібні акції планують проводити неодноразово.