Красненська громада розпочала роботу над створенням власної Стратегії

Дата: 29.09.2021 18:31

Фото без опису  Кожен мешканець населеного пункту має унікальну можливість приєднатися до створення Стратегії –важливого документа, який стане визначальним для подальшого перспективного розвитку громади.

Сьогодні, в приміщенні селищної ради, за підтримки Програми ULEAD відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Красненської територіальної громади.

Участь у роботі взяли секретар ради Світлана Дідух, заступники селищного голови Андрій Лащук та Ігор Шульга, члени виконавчого комітету, начальники відділів апарату ради, члени робочої групи, керівники підприємств, установ, громадських організацій, депутати селищної ради, підприємці та інші.

Під головуванням експерта з розробки Стратегії розвитку громади Програми ULEAD з Європою Зеновія Сірика, учасники робочої групи обговорили основні аспекти розробки Стратегії розвитку громади, тенденції, які матимуть значний вплив на розвиток громади, організацію процесу збору даних, проведення опитування підприємців та мешканців громади.Фото без опису

Як зазначив Зеновій Сірик, написання Стратегії громади дозволить згуртувати мешканців громади, підкреслити унікальні ресурси, визначити цікаві туристичні маршрути, залучити інвесторів, втілити важливі ідеї тощо.

Для цього розпочинається проведення анкетування населення, яке забезпечить широке вивчення громадської думки мешканців населених пунктів громади та буде враховане у процесі формування Стратегії. Анкети можна заповнити в приміщенні селищної ради, або на сайті громади. Посилання незабаром буде активоване, про що додатково проінформуємо.

Фото без опису  Тому запрошуємо всіх мешканців громади долучатись та активно висловлювати свої цікаві пропозиції щодо розробки даної стратегії розвитку.

Нагадаємо, що 29 червня 2021 року депутати Красненської селищної ради прийняли рішення про створення робочої групи з розробки Стратегії розвитку Красненської територіальної громади на 2021-2031 рр.