Триває ремонт дороги

Дата: 04.10.2021 17:49

За сприяння депутата Львівської обласної ради Олександра Тіщенка, на дорозі державного значення Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни, від смт.Красне до с.Русилів тривають дорожньо-ремонтні роботи.

Хід виконання робіт оглянули селищний голова Роман Фурда та депутат Львівської обласної ради Олександр Тіщенко.

Дорожники вже відфрезерували старий шар полотна та влаштували на одній із дорожніх смуг основу із щебенево-піщаної суміші. Далі має бути влаштовано основу методом холодного ресайклінгу, вирівнюючий і верхній шари.

«Ця ділянка дороги була одна із найпроблемніших в нашій громаді. Тому ми постійно просили керівництво області та депутатів посприяти у вирішенні питання. Дякую всім, хто нас почув », - каже селищний голова Роман Фурда.

Зазначимо, що роботи на ділянці дороги виконує підрядна організація ТзОВ «Техно-Буд-Центр». Дана дорога належить Службі автомобільних доріг у Львівській області.