У Красненській громаді для п’яти шкіл закупили інтерактивні панелі

Дата: 06.10.2021 18:53

Фото без описуНа закупівлю сучасного цифрового обладнання із селищного бюджету було виділено 600 тис грн., на які вдалось закупити шість інтерактивних панелей для п’яти шкіл громади.

За словами селищного голови Романа Фурди, який взяв участь у презентації роботи інтерактивних панелей, дане телевізійно-аудіовізуальне обладнання поєднує в собі функції проектора, інтерактивної дошки, комп’ютера, планшета, телевізора. Така панель дозволяє значно спростити та зробити цікавішим процес навчання для учнів, а вчителям дає змогу застосовувати більший спектр можливостей під час підготовки до уроків. Вчитель тепер може не тільки опрацьовувати звичні підручники, завантаживши їх до пристрою, але й створювати власні уроки – з тестами, додатковою пізнавальною інформацією і навіть елементами гри.

Такі інтерактивні панелі вже доставили в заклади освіти:
* Красненська опорна школа №1 І-ІІІ ст. – 2 шт.;
* Красненська школа №2 І-ІІІ ст. – 1 шт. – 1 шт.;
* ОЗНЗ «Задвір’янська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 шт.;
* Мармузовицька ЗЗСО І-ІІІ ст. – 1 шт.;
* Філія НВК «Куткірська ЗОШ І-ІІ ст. – 1 шт.

Вартість одної інтерактивної панелі В-PRO 65 складає 100 тис.грн.

Як розповів при презентації технічний спеціаліст пан Олександр, викладання особливо складних дисциплін може стати простішим та зрозумілішим завдяки можливості ознайомлення з тими чи іншими об’єктами у форматі 3D, тобто моделі тривимірного простору, – з необхідним аудіо- та відеосупроводом, перекладом певних термінів та понять на інші мови тощо. І, нарешті, таку інтерактивну панель можна використовувати як звичайну дошку, яка не потребує використання ані крейди, ані маркерів, крім того, вона має антивандальні властивості.

Зазначимо, що можливість придбання інтерактивних панелей для інших навчальних закладів буде розглядатися при формуванні селищного бюджету на наступний рік. Адже інтерактивні панелі дозволять створювати такі умови для навчання дітей, які збільшать зацікавленість освітнім процесом та зроблять його ефективнішим і більш захопливим.