У Красненській громаді сьогодні вперше відбулася урочиста реєстрація шлюбу

Дата: 08.10.2021 22:07

Фото без опису????Сьогодні, на березі озера, що в селі Куткір, відбулася урочиста подія – виїзна реєстрація шлюбу наречених Петра Яворського та Ірини Козловської з с.Куткір.????????????

????Церемонію реєстрації шлюбу провела секретар селищної ради Світлана Дідух. Вона привітала новостворену сім'ю зі знаковою подією, після чого вручила молодятам свідоцтво про шлюб. Молоде подружжя також привітали друзі.

????А щасливі молодята Ірина та Петро у яскравих вишиванках дали обітниці кохання, стали на рушничок щастя, обмінялися обручками, поклали свої підписи в офіційних документах, які реєструють шлюб.

????????????????Музичний супровід урочистої церемонії здійснили неперевершений гурт "Buck Band" (Бак-Бенд).????????????

????Колектив Красненської селищної ради бажає молодій парі вічного кохання і міцної родини. Хай ваші відносини будуть міцними і щирими, в сім’ї панує розуміння, а спільний шлях буде світлим і щасливим!?????????????????

????Зазначимо, що раніше селищна рада не мала повноважень реєстрації шлюбу, однак зі створенням територіальної громади такі прекрасні обряди з реєстрації шлюбів і урочистого проведення укладення шлюбу стали можливими.

????Дякуємо за організацію чудового свята:

Ведуча: Світлана Дідух

Декор: Bright holiday (кер.Ольга Мазур)

Музика: Buck Band

Місце: Сергій Гербут, представник орендаря озера