Проведено практикум для платників щодо користування електронними сервісами

Дата: 13.10.2021 09:42

В Буській ДПІ, за участі фахівців відділу електронних сервісів Головного управління ДПС у Львівській області, проведено практикум для платників податків  щодо електронного звітування, функціонування електронних сервісів та кампанії  одноразового декларування активів.
   В ході спілкування суб`єктам господарювання розповіли про порядок отримання електронного цифрового підпису та особливості подання звітності через Електронний кабінет, також надано практичну допомогу  при формуванні звітних документів.
   Крім цього, податківці роз’яснили алгоритм дій подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації через вебпортал ДПС України. Наголошено, що декларація подається виключно в електронній формі.