В селі Андріївка вшанували пам'ять захисників та захисниць України!

Дата: 15.10.2021 02:12

??Сьогодні, в храмовий празник у селі Андріївка, біля пам'ятника "Борцям за волю України" відбувся молебень, в якому згадали великі подвиги українських героїв у всі часи.

?Привітали громаду села зі святами секретар виконавчого комітету селищної ради Богдан Глова, народний депутат України Тарас Батенко та староста Мармузовицького старостинського округу Мирослава Когут.

??Присутні вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

??Пам’ятаймо, якою ціною відстоюється свобода та незалежність нашої країни. Ми повинні нести особливу відповідальність перед пам'яттю наших героїв та сучасними воїнами.

????????Слава Україні! Героям слава!????????