Делегація Красненської громади перебуває з робочою поїздкою в Республіці Польща

Дата: 15.10.2021 02:19

Фото без опису??В рамках проекту «Польща-Україна.Сусідство.4.0», керівництво селищної ради у складі голови Романа Фурди, секретаря ради Світлани Дідух, заступників голови Андрія Лащука та Ігора Шульги, перебувають з 5-денним офіційним візитом в Республіці Польща.

??Завдяки проекту, що реалізовується Фондом Святої Марини, спільно фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща «Польська допомога на розвиток 2021», наша українська делегація у місті Люблін взяли участь у форумі, де ознайомились з досвідом роботи європейських колег.

?Республіка Польща послідовно підтримує впровадження ключових реформ в Україні, зокрема, регіональної політики та децентралізації. Саме тому спільна робота української та польської Сторін у межах Ради, визначення спільних пріоритетів та планів на майбутнє є дуже важливою.

??Крім того, Сторонами опрацьовується можливість підписання міжрегіональних угод між адміністративно-територіальними одиницями Красненської громади та гміни Цеглов.