Про звернення до директора ПрАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» Матвіїшина Володимира Євгеновича, щодо проблемного постачання електроенергії в смт.Красне.

Дата: 16.09.2021 15:52

Ми, депутати Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області, стурбовані питанням проблемного постачання електроенергії в смт. Красне Золочівського району Львівської області.

Мешканці смт.Красне, які проживають на вул.Б.Хмельницького, вул.Золотий Лан, вул.С.Крушельницької повідомляють про часті відключення електроенергії, які пов’язані з аварійно-ремонтними роботами через вихід з ладу трансформатора, що обслуговує дані вулиці. Вимкнення трапляються майже кожного тижня, інколи кілька разів на тиждень. Це спричиняє виведення з ладу побутових електроприладів (холодильників, пральних машини та ін.) та псування продуктів харчування. Також виникають проблеми щодо дистанційної роботи та навчання учнів і студентів.

Враховуючи вищевикладене та з метою захисту прав жителів вищезгаданих вулиць, як споживачів, звертаємось до Вас з проханням вжити відповідних заходів для усунення даної проблеми.

Затверджено
рішенням Красненської селищної ради