Красненська громада отримала ще один шкільний автобус

Дата: 05.10.2021 11:21

Фото без опису   Це вже п’ятий «Школярик», який возитиме на навчання учнів громади. Автобус придбав департамент освіти і науки ЛОДА за кошти освітньої субвенції з державного бюджету на засадах співфінансування з селищного бюджету.

«Якісна освіта – це не лише сучасна школа та прогресивний педагог, а й якісне довезення дітей. Днями власними коштами закупили новий «Школярик», а тепер, у рамках співфінансування «громада-область» отримали ще один автобус. Дуже дякуємо всім, хто долучився до цього процесу: голові Львівської ОДА Максим Козицький, голові Львівської облради Ірина Гримак, депутату облради Олександр Тіщенко, департаменту освіти і науки ОДА, відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту, а також депутатам селищної ради за прийняття відповідного рішення», - відзначив селищний голова Роман Фурда.

Загальна вартість «Школярика» становить 2 млн.293 тис.298 грн.

Ключі та документи від нового автобуса «Школярик» отримала в.о.начальника відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Христина Швед.

Нагадаємо, в Красненській громаді навчається близько 1900 учнів.