Завершився перший день турніру Перехідний Кубок з футболу ДЮСШ «Авангард»

Дата: 24.10.2021 11:51

Фото без опису??Сьогодні, на шкільному подвір’ї місцевої школи в с.Андріївка, відбувся перший день змагань турніру з футболу, який ініціював директор ДЮСШ «Авангард» Віктор Дідух при підтримці селищного голови Романа Фурди.

??Футбольне свято розпочалося дуже жваво. Участь в сьогоднішніх змаганнях взяли чотири команди: смт.Красне, с.Сторонибаби, с.Задвір’я, с.Андріївка.

??Кожна команда прагнула перемогти. Саме тому кожна гра викликала підвищений інтерес не лише у самих команд та вболівальників, а й у команд-суперників, що очікували на свої ігри.

?За результатами гри, третє місце здобула футбольна команда с.Задвір’я, друге – с.Сторонибаби. І перше місце виборола команда з с.Андріївка.

?Директор ДЮСШ «Авангард» Віктор Дідух подякував усім футболістам за участь у Першому турніру Перехідного Кубка з футболу ДЮСШ «Авангард» та вручив призерам почесні медалі, а переможцю – Кубок.????????

????Завтра продовжаться змагання.