У Красненській громаді завершився конкурс на визначення кращих ініціатив мешканців

Дата: 25.10.2021 17:41

Фото без опису    Протягом вересня 2021 року тривав конкурс проєктів місцевих ініціатив, який покликаний активізувати громадські організації та ініціативні групи у вирішенні місцевих проблем і створенні умов для сталого соціально-економічного розвитку громади за рахунок коштів місцевого бюджету.

Деякі активні мешканці нашої громади дійсно проявили ініціативність та відповідальність. І хоча на конкурс місцевих ініціатив подано лише чотири проєкти. Усі вони спрямовані на вирішення проблем у громаді і охоплюють важливі сфери.

Зокрема, це:
  Реконструкція приміщення роздягальні ДЮСШ «Авангард» для створення належних умов спортивного дозвілля, дітей та молоді;
   Створення належних умов для функціонування Народного дому в с.Мала Вільшанка;
   Встановлення спортивного майданчика для дітей та молоді, облаштування громадського простору в с.Полоничі;
   Доукомплектування дитячого майданчика у с.Задвір’я.

Обов’язковою умовою отримання коштів з місцевого бюджету є залучення до загального бюджету проєкту коштів з інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Обсяг залучених Конкурсантом коштів не менший від суми коштів, яку планується залучити з місцевого бюджету (70% – кошти місцевого бюджету, 30% – кошти громадських організацій/ініціативних груп).

Проєкти, які пройдуть всі етапи конкурсу, будуть реалізовані.

Впевнено можна сказати, що ініціативні групи, які вклали у проєкти сили, завзяття та частинку душі – не зупиняться на досягнутому і будуть рухатися тільки вперед. Шкода, що не всі громадські активісти, ініціативні групи мешканців наших населених пунктів проявили активність. Сподіваємось, що наступного року кількість охочих збільшиться.

/На фото учасники проєктів/