Дата: 31.10.2021 18:46

«Цінуйте сім’ю, бо без неї не відчуєте щастя!»

У Красненській громаді відбулась друга урочиста виїзна церемонія реєстрації шлюбу, яку провела секретар ради Світлана Дідух.

Сьогодні найпам'ятніший у житті день став для Олени та Руслана Марціняк із села Полоничі. Творча команда селищної ради влаштувала справжнє свято на території ресторан-музею «Петрова садиба» у смт.Красне, організувавши для них урочисту реєстрацію заручин з музикантами гурту «Buck Band» (Бак-Бенд).

Від подружньої пари лунали освідчення в коханні, обітниці, були поцілунки, привітання від гостей свята, різнобарв’я квітів та подарунків.

Секретар селищної ради Світлана Дідух привітала подружжя зі святом та вручила їм офіційний документ, що підтверджує реєстрацію шлюбу, побажавши їм вічного кохання та міцної родини.

Примітно, що у Красненській громаді наречені все частіше обирають реєстрацію шлюбу й обряди на виїзді. Адже реєстрація шлюбу - неординарна подія, вона мусить закарбуватися в пам’яті. А саме виїзна церемонія дозволяє зробити її унікальною та втілити сміливі ідеї. Неповторна природа, цікаві місця та локації – саме це додає родзинки свята.