У Красненській громаді відзначили річницю створення ЗУНР

Дата: 01.11.2021 21:10

Фото без опису??Щорічно, 1 листопада, у День всіх святих, відзначається річниця створення Листопадового повстання та вшановується пам’ять Українських Січових Стрільців і вояків УГА. З нагоди 103-річниці створення ЗУНР у селищі Красне сьогодні відбулась поминальна панахида та вшанування національних героїв.

??Зокрема, селищний голова Роман Фурда, секретар ради Світлана Дідух, заступник голови Ігор Шульга, секретар виконавчого комітету Богдан Глова, заступник голови Золочівської РДА Богдан Гринишин, заступник Буського міського голови Олег Коваль, депутати Буської міської ради Тетяна Сай та Оксана Бабінська, станична станиці «Красне» НСОУ «Пласт» Людмила Гураш, представники релігійних громад та громадськість біля пам’ятника Борцям за волю України вшанували пам’ять і помолились за тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність України. Присутні поклали квіти та запалили лампадки до пам’ятників.

??Поминульну панахиду відправили о.Степан Жукровський та о.Юрій Толочний.

??Селищний голова Роман Фурда звертаючись до учасників заходу, зазначив, що проголошення ЗУНР стало однією з найважливіших подій на шляху до здобуття української незалежності. І хоча ЗУНР проіснувала менше року, все ж стала яскравим свідченням рішучості українців та шляху до створення незалежної соборної України.

??В рамках відзначення станична Пласту Людмила Гураш вручила пластприятелям посвідки за те, що вони визнають і підтримують пластову ідею та організацію Пласт. Такі посвідки отримали Роман Фурда, Богдан Глова, Богдан Гринишин, Тетяна Сай та Людмила Ціхоцька.

??Завершився захід хвилиною мовчання та спільним виконанням Гімну України.

??Опісля біля символічної ватри???? відбулась теренова гра, яка полягала у виконанні певних завдань.

??Також учасники заходу поклали квіти та запалили лампадки біля пам’ятника летунам Української Галицької Армії.