У Львівській ОДА нагородили начальника відділу соцзахисту селищної ради

Дата: 05.11.2021 22:07

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

??З нагоди Дня працівника соціальної сфери заступник голови облдержадміністрації Юрій Бучко привітав усіх причетних до цього свята.

?«В переддень Вашого професійного свята від імені Львівської обласної державної адміністрації щиро вітаємо Вас. Це професія, яка вимагає покликання. Дякуємо за вашу витримку, підтримку та консультацію для людей, з якими Ви працюєте. Бажаємо, у вашій нелегкій праці – терпіння, здоров’я та добробуту», - привітав присутніх Юрій Бучко.

??Згідно з розпорядженням голови Львівської ОДА Максимом Козицьким, за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий внесок у реалізацію державної політики щодо соціального захисту найуразливіших верств населення області працівникам соціальної сфери вручили грамоти.

??Зокрема, оголошено подяку начальникові відділу соціального захисту населення Красненської селищної ради – Роману Антонишину.

????Вітаємо нашого колегу і бажаємо подальших успіхів на благо громади????.