Секретар ради та заступник голови беруть участь в навчанні написання проектних заявок для залучення коштів МТД

Дата: 17.11.2021 12:44

Фото без опису??Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА продовжує навчально-методичну діяльність у сфері ефективного залучення коштів міжнародної технічної допомоги.

??Зокрема, для представників громад Львівщини сьогодні в приміщенні палацу мистецтв у Львові проводять навчання по написання заявок для залучення коштів МТД (міжнародна технічна допомога).

??Від Красненської громади участь беруть секретар ради Світлана Дідух та заступник голови Андрій Лащук.

??Учасники ознайомились з рекомендаціями із написання проектних заявок, їх планування, залучення донорів та вимоги і пріоритети фінансування.