Про оголошення конкурсу дитячого малюнка «Світ без насилля очима дітей»

Дата: 19.11.2021 10:28

Фото без опису??З метою виявлення та підтримки творчих художніх здібностей і талантів дітей населених пунктів Красненської територіальної громади, привернення уваги дітей та учнівської молоді до проблем насильства в дитячому й учнівському колективах та протидії насильству в сім’ї, виховання толерантних стосунків між дітьми, людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, шанобливого ставлення до людей, в рамках проведення з 25 листопада по 10 грудня Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» у Красненській громаді запроваджено проведення конкурсу дитячого малюнка «Світ без насилля очима дітей».

??Для участі у конкурсі запрошуються діти віком від 6 до 17 років.

??Дитячі малюки через керівників закладів освіти або класних керівників направляють/передаються у відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради.

??Переможці конкурсу, які займуть перше, друге та відповідно третє місця будуть відзначені дипломами та нагородженні призами.

?Консультації з питань умов конкурсу можна отримати за телефонами:Фото без опису

0968704689 – Ірина Коханська;

0960482687 – Юлія Хвостяк.

??Положення про проведення конкурсу направлено в заклади освіти територіальної громади. Крім того з Положення можна ознайомитися за посиланням нижче????