У Красненському комунальному підприємстві встановили РОS-термінал для прийому безготівкових оплат

Дата: 19.11.2021 19:31

Фото без опису??Термінал працює за таким ж принципом, які і термінали у будь-якому магазині. Оплата за послуги проходить миттєво та без комісії,

POS-термінал оснащений сучасними елементами зчитування безконтактних платежів. Тож мешканці громади за послуги можуть в приміщенні селищного комунального підприємства здійснити оплату послуг карткою у звичний спосіб через магнітну стрічку або через «PayPass», «РаyWave», «NFC».

?«Тепер процес сплати послуг став швидким, простим та складає секунди, що значно економить час клієнтам. До того ж, не потрібно витрачати час на перевірку купюр, перерахунок готівки, відрахування решти достатньо лише скористатись своєю банківською карткою за оплату наших послуг», - відзначив керівник селищного комунального підприємства Андрій Сушкевич.