У селищі Красне відзначили День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2021 18:57

Фото без опису??Сьогодні, 21 листопада, біля пам’ятника «Борцям за волю України» в смт.Красне відбулась поминальна панахида з відзначення Дня Гідності та Свободи.

??У заході взяли участь селищний голова Роман Фурда, його заступник Андрій Лащук, секретар виконавчого комітету Богдан Глова, учасники Революції Гідності та громадськість.

??Поминальну панахиду відправив о.Юрій Толочний.

??Перед присутніми виступив селищний голова Роман Фурда, який зазначив, що цей день прийшов до нас в результаті двох революцій – Майдану 2004, коли було свято свободи та Майдану 2013 – Революції Гідності. Українці довели всьому світові, що прагнуть жити в державі де свобода та гідність людини є найвищою цінністю.

?«Ми зазнали болючих випробувань і втратили найкращих. Вічна пам’ять героям, які віддали найдорожче – своє життя за нашу з вами – Гідність та Свободу. Ці життя покладені на вівтар державної незалежності України, волі та демократії», - наголосив Роман Фурда.

????Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника «Героям Революції Гідності та всім захисникам незалежності та соборності України» присутні вшанували пам’ять про загиблих.

??Завершився захід спільним виконанням пісні

«Боже великий, єдиний».