Представниця громади взяла участь в форумі "ДІЙмо разом проти насильства»

Дата: 26.11.2021 21:41

Фото без опису??В рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» 26 листопада у Львові відбувся II обласний форум з питань запобігання та протидії насильству "ДІЙмо разом проти насильства».

??Учасники форуму були представники місцевого самоврядування та громадськості, експерти з різних регіонів України.

?Від Красненської громади участь взяла головний спеціаліст відділу соціального захисту населення селищної ради Оксана Турчин.

??Модератори заходу провели дискусії між учасниками щодо правового захисту постраждалих від насильства осіб, можливостей реабілітації та ресоціалізації.

??За даними Міністерство соціальної політики України у період з 01 січня до 01 листопада 2021 на гарячу лінію 15-47 надійшло 10 328 звернень з питань домашнього насильства, насильства за ознакою статі та насильства стосовно дітей.