У селище Красне завітала з робочим візитом голова Львівської обласної ради Ірина Гримак

Дата: 04.12.2021 16:48

Керівництво селищної ради на чолі з головою Романом Фурдою, його заступником Андрієм Лащуком, депутатом ради Андрієм Нестеровичем сьогодні у селищі Красне зустрілись із головою Львівської обласної ради Іриною Гримак та депутатом Львівської районної ради Тарасом Жеребецьким.

Під час робочої поїздки було обговорено стан справ і подальший розвиток територіальної громади в умовах децентралізації, шляхи наповнення дохідної частини бюджету громади, питання соціальної сфери, медичне обслуговування та проблемні питання, що виникають у процесі діяльності.

В ході зустрічі присутні ознайомились із роботою Красненської міської лікарні, де провели із в.о.керівника закладу Миколою Колачинським, керівником КНП "Буська ЦРЛ" Володимиром Замрозом та медичним персоналом лікарні обговорення поточної та подальшої діяльності медичного закладу. Маємо надію, що лікарня незабаром отримає нову ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Також оглянули стан нинішньої будівлі Центру надання адміністративних послуг, що перебуває у незадовільному стані. У листопаді з держбюджету виділено кошти для покращення стану будівлі, що дасть змогу вирішити проблему.

Оглянули гості і приміщення селищної ради, де фасад будівлі також потребує ремонту.

??В результаті зустрічі керівництво громади та обласної ради домовились про співпрацю щодо вирішення актуальних питань розвитку громади.