Селищний голова Роман Фурда взяв участь в обговоренні реалізації проектів між громадами

Дата: 09.12.2021 09:02

??Вчора, у рамках проекту "Польща-Україна. Добросусідство. 4.0", селищний голова Роман Фурда в Республіці Польща зустрівся в Міністерстві розвитку територій та місцевого самоврядування із міністром Michal Cieslak (Міхал Цесляк) та депутатом сейму Речі Посполитої Даніелем Мілевським.

??Учасники зустрічі обговорили ряд важливих питань щодо найкращої комунікації між громадами Польщі та України, а також розглянули шляхи реалізації частини проектів, які мають реалізуватися задля тісного співробітництва між двома державами в рамках даного проекту.