На території ТзОВ «Красненський елеваторний комплекс» пройшли тактико-спеціальні навчання з пожежної безпеки

Дата: 09.12.2021 17:45

Фото без опису??Нещодавно, ТзОВ «Красненський елеваторний комплекс» став майданчиком для проведення тактико-спеціальних навчань щодо ліквідації умовної пожежі.

??Для відпрацювання спільних дій участь у навчаннях взяли підрозділи ГУ ДСНС України у Львівській області, місцева пожежна команда Красненської селищної ради, співробітники оперативно-координаційного центру Головного управління, представники Національної поліції, бригада екстреної медичної допомоги.

?У проведенні навчань також прийняв участь заступник селищного голови Андрій Лащук.

??Завдяки роботі пожежно-рятувальних підрозділів Львівської області вдалось провести ліквідацію умовної пожежі. У результаті професійної та злагодженої роботи команд було проведено пошукові роботи, деблоковано постраждалих, евакуйовано їх з потенційно небезпечних зон, де медпрацівники змогли надали домедичну допомогу.

????Нагадаємо, ТзОВ «Красненський елеваторний комплекс» – одне із найпотужніших підприємств на Золочівщині зі зберігання зернових культур. Саме тому його було обрано у якості майданчика для відпрацювання взаємодії кожної з залученої до навчань ланок, щоб у разі необхідності захистити як працівників підприємства, так і обладнання й урожай, що там зберігається.

??Проведення такого заходу допомагає не тільки попередити виникнення надзвичайних ситуацій, а й оперативно реагувати та співпрацювати з рятувальними службами.