У селі Русилів підведено швидкісний інтернет

Дата: 12.12.2021 17:15

Фото без опису??Красненська селищна рада взяла участь в державній програмі Інтернет-субвенція 2021 та отримала субвенцію з державного бюджету на забезпечення широкосмуговим доступом до інтернету об’єкти соціальної інфраструктури села Русилів.

??За результатами тендеру на закупівлю даної послуги виграла організація Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІТЕЛЕКОМ».

?В закладах ФАПу та Народного дому вже наявний інтернет зі швидкістю передачі даних за допомогою кабелю не менше 500 Мбіт/с, а з використанням мережі Wi-Fi не менше 100 Мбіт/с.

??Відповідно порядку надання інтернет-субвенції соціальні заклади за рахунок субвенції будуть забезпечені покриттям Wi-Fi-мережі, та отримали безкоштовний швидкісний інтернет до кінця 2022 року.

????Доступний, швидкий і якісний інтернет - це тепер елемент твердої інфраструктури громади. Через інтернет віднедавна можна взяти лікарняний, щоразу розширюється перелік послуг, які надає портал «Дія». Водночас відсутність доступу до всесвітньої мережі позбавляє людей можливості отримувати інформацію, державні, освітні та медичні послуги, працювати онлайн.