Солодкі подарунки від помічників Святого Миколая

Дата: 15.12.2021 18:22

Фото без опису??Напередодні Дня святого Миколая, за сприяння селищного голови Романа Фурди, меценатів Андрія Нестеровича, Олега Сірого, Софії Вороновської-Прокопович, закуплено близько 80 солодких пакунків. Їх отримають в Красненській громаді діти-сироти, позбавлені батьківського піклування та діти, які опинились у складних життєвих обставинах.

?«Красненська селищна рада виявляє свою увагу й турботу щодо дітей, які потребують особливого догляду та піклування, з готовністю підставляючи плече підтримки таким сім’ям, не залишаючи їх з проблемами наодинці. Завдяки нашій турботі та спонсорам огорнимо святковим настороєм дітей у непрості будні», - зазначив селищний голова Роман Фурда.

??Додамо, що у селищі Красне розпочали підготовку до встановлення новорічної ялинки.Фото без опису