Дата: 30.06.2021 12:25

№/№

1.

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер

Проєкт рішення Красненської селищної ради №431 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Красненської селищної територіальної громади Золочівського району Львівської області»

2.

Назва виконавця заходів з відстеження

Фінансовий відділ Красненської селищної ради

3.

Цілі прийняття акта

Виконання вимог чинного законодавства, врегулювання правових відносин між селищною радою та платниками податків. Встановлення фіксованих ставок податків. Забезпечення реалізації державної політики в податковій сфері, спрямованої на наповнення бюджету громади для впровадження місцевих програм.

4.

Строк виконання заходів з відстеження

01.06.2021 — 30.06.2021

5.

Тип відстеження

Базове

6.

Методи одержання результатів відстеження

Статистичний метод

7.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Розмір надходжень до бюджету громади

8.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта

1. Надходження в бюджет Красненської територіальної громади внаслідок прийняття запропонованого проекту рішення селищної ради – грн.

2. Кількість платників місцевих податків та зборів, на яких поширюватиметься дія запропонованого регуляторного акту – од.

Начальник фінансового відділу                                                Михайло ГАВІНСЬКИЙ