Святий Миколай завітав до Красненського народного дому

Дата: 20.12.2021 17:16

Фото без опису Фото без опису

??Вчора, 19 грудня, у приміщення місцевого закладу культури відбулось чудове дійство під назвою "Свято, друже зустрічай, до нас їде Миколай", яке пвдготували т.в.о директора НД Ірина Сторонянська та керівник вокального гуртка Оксана Приставська.

??Всечесні отці Степан Жукровський та Юрій Толочний молитвою поблагословили проведення свята. Учасники художньої самодіяльності радо зустрічали прихід Миколая.

??У святковому концерті взяли участь: зразковий хореографічний колектив "Енерджі" (кер.Ірина Сторонянська та Сергій Іваськів), зразковий хореографічний колектив "Плеяда" (кер.Козак М.Б.), вокально-хорова студія "Первоцвіт" (кер.Приставська О.П.), танцювальний колектив "Плеяда" (кер.Вороновська Ю.В.).

??Пролунали чудові пісні у виконанні Костів Н., Кравченко О., Кузьма Н., Вовчанська Х., Леськів В., Прокоп'юк У. Ведучою концерту була Сілковська О.

??Надзвичайно казкову атмосферу у залі створило сценічне оформлення, за яке дякуємо батькам колективу "Енерджі".

??Щира подяка відеооператору Костіву В., фотооператору Віхоть О. та звукорежисеру Козак М.

??Велика подяка тим, хто під час концерту долучився до збору коштів на лікування Олесі Мазур.

?Зі словами привітання виступила головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ольга Мазур.

?Серед гостей заходу була присутня секретар ради Світлана Дідух.

????Спонсорами заходу стали приватний підприємець Іван Сторонянському та директор ПРАТ "Красненський КХП" Віталій Тодоров.

??Окремо, велика подяка Миколаю, який завітав у гості до наших діток.

??На завершення свята діти традиційно заспівали пісню "Ой, хто, хто Миколая любить" та запалили вогні святкової ялинки у місцевому парку нашого селища Красне.

Фото без опису Фото без опису