У Стратегії розвитку плануємо визначити найважливіші завдання, що ставимо перед собою, - селищний голова Роман Фурда

Дата: 23.12.2021 15:22

Фото без опису??Про це ефірі Телеканкалу «Перший західний» в програмі «Громада» розповів селищний голова Роман Фурда.

??Спільно з головою Львівської ОДА Максимом Козицьким, іншими головами громад та експертом було обговорено процес формування стратегій громад: для чого вони потрібні і що мають включати? А також про пріоритети та ресурси для їх реалізації.

??Звичайно, що неможливо зробити зміни в усіх сферах життя. Особливо, якщо до цього нічого не робилось на території – не створювались нові підприємства, не будувались амбулаторії, не вирішувались питання з водою чи освітленням.

?Тому для Красненської ТГ пріоритетними напрямками наразі є розвиток підприємств, галузь туризму та інфраструктури. Наша громада має вдале логістичне розташування. Вже у наступному році відкриємо перший в Україні завод кооперативного переробника молочної продукції. Для повноцінного розвитку потенціалу сільського господарства у громаді будемо стимулювати створення кооперативів та сімейних ферм.

????Переглянути телевізійну програму «Громада» можна за посиланням: https://fb.watch/a43acS641n/