У Красненській школі №2 замінено найбільш аварійні вікна

Дата: 27.12.2021 18:41

??За кошти селищної ради у приміщенні Красненської школи №2 І-ІІІ ст. найбільш старі аварійні дерев’яні вікна замінено на сучасні енергозберігальні.

??Про це повідомила директор Красненської школи №2 І-ІІІ ст. Ірина Волос.

??У школі навчаються 311 учні. Забезпечити тепло і комфорт для школярів останніми роками було важко. Приміщенню вже понад 30 років, тому матеріальних проблем вистачає.

?«Мали проблему з вікнами – були такі настільки аварійні, що становили загрозу для життя школярів. Дякуючи селищному голові Роману Фурді та відділу освіти громади вдалось замінити три найбільш аварійні вікна. А вже на початку наступного року за підтримки селищної ради плануємо подавати заявку на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив. Зокрема, це може бути заміна інших 30 дерев’яних вікон або облаштування санвузлів», - розповіла Ірина Волос.

??Нагадаємо, у жовтні Красненська школа №2 І-ІІІ ст. отримала інтерактивну панель, що збільшує школярам зацікавленість освітнім процесом та робить його ефективнішим і більш захопливим.