У НД с.Мала Вільшанка встановлено сучасні металопластикові вікна та закуплено музичну апаратуру

Дата: 02.01.2022 15:17

??В рамках реалізації конкурсу проєктів місцевих ініціатив-2021, який проводила селищна рада, завершено проект «Створення належних умов для функціонування Народного дому в с.Мала Вільшанка». Ініціатором проекту стала директор НД Ярослава Лучка.

??Поки інші лише вміють нарікати і не бачити досягнень, Ярослава Лучка своїм прикладом показує, як треба працювати і проявляти ініціативність. Подавшись на конкурс місцевих ініціатив, вдалось здобути перемогу для реалізації проекту у сумі 50 тис грн.

?За ці та ініціативної групи мешканців кошти було здійснено в приміщенні закладу культури заміну старих дерев'яних вікон на сучасні металопластикові та закуплено музичну апаратуру, яка тепер допомагатиме цікавіше проводити святкові заходи.

????Хочемо подякувати ініціативній групі, що долучились до реалізації цього проекту, зокрема це:????

?Володимир МАГЕРА, депутат селищної ради, голова ФГ «Бортків» (10 тис грн.);

?Марія ТИЖАЙ, ФГ «Олком» (5 тис грн.);

?Ярослава ЛУЧКА (4 тис грн.);

?Назар УСТЯК (1 тис грн.).

??Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до села і розуміння непересічної важливості функціонування закладів культури.