Пластуни передадуть мешканцям громади Вифлеємський вогонь миру

Дата: 04.01.2022 16:01

Фото без опису??Пластуни станиці Красне проведуть передріздвяну традицію, поширення Вифлеємського вогню миру – символу миру, любові і єдності.

??Передача Вифлеємського Вогню Миру мешканцям Красненської громади відбудеться у смт.Красне, в середу, 5 січня, біля фігури Матері Божої (неподалік залізничного вокзалу). Початок о 12.00 год.

??Вифлеємський вогонь миру – це символічний вогонь, який скаути привозять з місця народження Ісуса Христа у Вифлеємі та поширюють у всьому світі. Світло має важливе значення, оскільки символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців у Святвечір. Пластуни беруть участь у ціи? міжнародніи? акціі? вже 22 рік поспіль, традицію започаткували австрійські скаути у 1984 році.