Різдвяні колядки від працівників культури Красненської ТГ
Дата: 09.01.2022 12:24
Кількість переглядів: 284
Важко уявити Новорічно-Різдвяні свята без колядок, із щедрими побажаннями врожаю, здоров’я і достатку на майбутній рік.
Традиція колядувати, вітати з народженням Христа та бажати всього найкращого у новому році зберіглась і донині. Тому щоб підтримати традиції, працівники культури Красненської громади завітали до селищного голови Романа Фурди, секретаря виконкому Богдана Глови, депутатів, працівників селищної ради, священослужителів та до Буського міського голови Ростислава Сліпця.
Колядники бажали господарям та їм сім'ям благословення від Бога на довгі і щедрі роки, особистого щастя, здоров'я, добробуту. І нехай щороку в кожній українській хаті за святковим новорічно-різдвяним столом збирається родина і звучить коляда.