Красненська ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 отримала комплект навчального обладнання для оснащення кабінету фізики

Дата: 12.01.2022 17:34

Фото без опису??Сьогодні перший комплект обладнання для оснащення кабінету фізики отримала Красненська ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 (директор Ірина Волос). Другий комплект завтра отримає НВК «Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.». А ще два комплекти отримають інші заклади освіти на конкурсній основі.

??Селищний голова Роман Фурда зазначає, що завдяки придбаному навчальному обладнанню, наші діти у школах зможуть відтворювати, моделювати різні фізичні процеси та проводити дослідження, що дасть їм змогу займатися поглибленим вивченням фізики.

??У свою чергу, директор Красненської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Ірина Волос подякувала селищному голові Роману Фурді за обладнання і запевнила, що усі докладатимуть максимум зусиль для навчання, виховання і формування світогляду учнів школи, розвитку юних талантів.

??Зазначимо, чотири комплекти Красненська селищна рада придбала за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету.