Про державну реєстрація актів цивільного стану в старостинських округах

Дата: 12.01.2022 16:15

Фото без опису??Про державну реєстрація актів цивільного стану в старостинських округах??

????Секретарем ради Світланою Дідух проведено семінар-навчання з головними спеціалістами та старостами Задвір’янського та Андріївського старостинських округів, які уповноважені здійснювати державну реєстрацію актів цивільного стану.

????Метою даного заходу стало налагодження тісної та плідної співпраці спеціалістів та старостів державної реєстрації актів цивільного стану задля захисту прав та задоволення потреб населення щодо отримання послуг з державної реєстрації актів цивільного стану в старостинських округах.

?«Головними спеціалістами та старостами, які працюють в окрузі, пройдено навчання, отримано «ключі» та ідентифікатори – доступ до програми Єдиного реєстру державної реєстрації актів цивільного стану через національну інформаційну систему, що дає їм право на здійснення державної реєстрації на місцях. Тепер людям звідти не потрібно їздити в центр громади, щоб отримати свідоцтво про смерть», - зазначила секретар ради Світлана Дідух.