З Різдвяними привітаннями до селищної ради завітали колядники

Дата: 13.01.2022 17:21

Фото без опису??Напередодні Старого Нового року до кабінету Красненського селищного голови Романа Фурди завітав дружній колектив Буської організації осіб з інвалідністю (голова Софія Климус), які подарували незабутні емоції та свято для душі.

????Хлопчики та дівчатка, у святкових образах та радісним блиском в очах, виконували колядки, різдвяні вірші та віншування, побажання здоров’я, щастя, достатку, миру і злагоди.

????У свою чергу селищний голова Роман Фурда висловив слова вдячності юним вихованцям за збереження й підтримку різдвяних звичаїв та традицій, щирі вітання й добрі побажання, а на знак вдячності колядники отримали коляду та солодощі.

?Також слова подяки Роман Фурда висловив голові Асоціації осіб з інвалідністю Софії Климус та вручив від громади їй невеличкий подарунок.