Поради щодо кібербезпеки та основи кібергігієни

Дата: 18.01.2022 11:25

Фото без опису    Які є найпоширеніші загрози та як убезпечити себе від шахраїв в цифровому просторі – відповіді на ці та інші питання можна знайти у відеороликах про базові правила кібербезпеки. Відео створене в рамках проекту «Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки» за підтримки урядів Німеччини та Сполученого Королівства Великої Британії та Ірландії у співпраці з Національним агентством України з питань державної служби та Українською школою урядування.

Кібергігієна на робочому місці

Кібергігієна і відповідальність за порушення у кіберсфері

Захист від Інтернет-шахрайства

Це відео познайомить з найбільш розповсюдженим видом Інтернет-шахрайства – фішингом, а також розкаже, як убезпечити себе від цього небезпечного виду кібератаки. Відео створене в рамках проекту "Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки" за підтримки урядів Німеччини та Сполученого Королівства й у співпраці з Національним агентством України з питань державної служби та Українською школою урядування.