Вихованці дитячого будинку "Добре серце" завітали до селищного голови

Дата: 19.01.2022 15:40

??Сьогодні, в день Водохреща, вихованці та працівники Буського РДБ "Добре серце" (с.Новий Милятин), завітали з колядками і щедрівками до кабінету селищного голови Романа Фурди.

????Дітлахи разом з музичним керівником, вихователями, підготували чудову та насичену програму, в якій прозвучали святкові вітання, пісні, віншування. Зворушливо було споглядати, як малюки в ошатних українських костюмах виконували всі обряди: колядували та щедрували.

????Своїм неперевершеним дитячим артистизмом колядники подарували гарний настрій та позитивні емоції.

????За цікавий та емоційний виступ селищний голова Роман Фурда щедро нагородив колядників та подякував за привітання.

????І виступаючі, і глядачі отримали великий заряд бадьорості, віри і духовної наснаги.

????Далі творчий колектив завітав до секретаря виконкому Богдана Глови та відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту ради, що у с.Сторонибаби.

????Зазначимо, що у дитячому будинку "Добре серце" (керівник Володимир Пристач), виховуються дітлахи з Красненської громади.