Працювати і ще раз працювати, - директорів Народних домів закликали активізуватись

Дата: 22.01.2022 20:07

Фото без опису??Сьогодні, в приміщенні Народному дому смт.Красне відбулась нарада з керівниками народних домів територіальної громади. На порядку денному розглядались наступні питання: діяльність роботи народних домів громади, методичні рекомендації щодо покращення роботи, спільні заходи.

??Нараду проводила головний спеціаліст відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Ольга Мазур, яка здійснила аналіз роботи народних домів, зокрема, висвітлила питання своєчасної подачі планів за місяць, активізації населення у культурних заходах, подання інформації про проведені заходи в соціальну мережу Фейсбук, відзначила роботу закладів, які найкраще працюють тощо.

??Заступник селищного голови Андрій Лащук довів до відома працівників культури, що стартувала подача заявок на участь в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив. Директори народних домів мають проявити ініціативність і активність в подачі заявок на конкурс. Це може бути здійснення реконструкції приміщення, заміна вікон, дверей, закупівля обладнання і т.д.

??Учасники наради зійшлись на думці, що потрібно спільно працювати для розвитку культури в громаді.