Офіційна інформація від Красненське комунальне підприємство громади

Дата: 01.02.2022 20:24

Фото без опису????Щодо освітлення по вулиці

Івана Франка в смт.Красне ????

??Шановні мешканці! Інформуємо Вас, що відсутність освітлення по вул.Івана Франка в смт.Красне спричинене наступному проблемою:????

????Декілька років тому по даному відрізку вулиці був покладений кабель, який нещодавно фахівці при обстеженні встановили, що він неякісний, оскільки ізоляція не витримала часті погодні умови.

??Щоб вирішити дану проблему, потрібно тепер повністю замінити ВЕСЬ (?) кабель. Заміна кабелю, ще й в зимовий період, питання не одного дня, чи місяця. Потрібно почекати сприятливих умов, які б дозволили фахівцям завершити модернізацію мережі для відновлення вуличного освітлення.

??Також відсутність вуличного освітлення ще на окремих вулицях, які входять в цю мережу.

??Зі свого боку, Красненське комунальне підприємство громади ПРИНОСИТЬ ВИБАЧЕННЯ МЕШКАНЦЯМ ТА ГОСТЯМ ГРОМАДИ, за спричинені незручності. Над вирішенням проблеми ретельно працюємо.