У селищі Красне вшанували пам’ять загиблих летунів Української Галицької Армії

Дата: 07.02.2022 21:16

Фото без опису??Захід пам’яті за загиблими летунами відбувся сьогодні, біля братської могили борців за волю України. Саме там перепоховані останки шістьох загиблих захисників українського неба.

Армії.

????5 лютого виповнилось 103 роки з часу трагічної загибелі від вибуху бомби в Красненській авіаційній школі Української Галицької Армії.

??Відтак у пам'ять про летунів на могилах були запалені лампадки та складено спільну молитву.

??Участь у заході взяли Красненський селищний голова Роман Фурда, секретар селищної ради Світлана Дідух, заступники голови Андрій Лащук та Ігор Шульга, секретар виконавчого комітету Богдан Глова, представники освіти, культури, соціального захисту та небайдужа громадськість.

??Квіти від керівництва громади цього дня лягли також до підніжжя пам’ятника Героям українського неба, який встановлено у Красному.