Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту та території Красненської громади

Дата: 14.02.2022 17:20

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

??Шановні мешканці громади інформуємо, що депутатами Красненської селищної ради прийнято 2 грудня 2021 року рішення №640 «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту та території Красненської територіальної громади».

??У зв’язку з вищевикладеним звертаємося до закладів громадського харчування, приватних підприємців, керівників установ, організацій, закладів культури незалежно від форм власності, що розміщені на території Красненської громади, не допускати випадків щодо публічного використання російськомовного культурного продукту.

??На території громади працює робоча група, яка інспектує заклади обслуговування населення на дотримання мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту та веде інформаційне роз’яснення дій Мораторію.