Місцева пожежна охорона Красненської ТГ отримала одяг

Дата: 20.02.2022 11:42

Фото без опису??Розуміючи важливість служби цивільного стану, за підтримки селищної ради, рятувальники місцевої пожежної охорони, що розташовується у селі Бортків, отримали чотири нових комплекти одягу.

??Селищний голова Роман Фурда наголосив, що сучасні куртки є для комфортної роботи, що допоможуть рятувальникам ефективніше виконувати поставлені завдання з ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру та надавати допомогу постраждалим.

??Зазначимо, що місцева пожежна охорона (МПО) Красненської селищної ради заснована на комунальній власності для забезпечення пожежної безпеки на території громади. Вона була утворена за рішенням ради з метою організації заходів із запобігання виникнення пожеж та їх гасіння, надання допомоги у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій на території громади.