Про номер гарячої лінії селищної ради та відключення вуличного освітлення

Дата: 24.02.2022 13:24

??У зв'язку із ситуації в Україні прийнято рішення про відключення освітлення на території громади у вечірній час. Просимо мешканців по можливості після 19:00 год. не виходити на вулиці.

??Номер "гарячої лінії" Красненської селищної ради: 063-858-87-51. За цим номером можете повідомляти важливу інформацію про підозрілих осіб, незнайомих вам, одягнутих у форму військову/поліцейську, з специфічними маркуваннями (червоні стрічки, мітки тощо).

?Діти залишаються вдома. Будь ласка, особливо у вечірній час доби, обмежте їхній вихід з дому.

?Будь ласка, не створюйте черги та паніку. Зберігайте спокій та підтримуйте один одного.